درمانکده
دکتر حسام طوفان

دکتر حسام طوفان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

172,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر حسام طوفان

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از ایستگاه مترو قیطریه - بالاتر از پل رومی - بن بست سینا - پلاک 6

هنوز بیمارهای دکتر حسام طوفان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسام طوفان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسام طوفان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسام طوفان چیست؟

دکتر حسام طوفان فلوشیپ جراحی زانو هستند.

زودترین نوبت دکتر حسام طوفان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسام طوفان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسام طوفان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسام طوفان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسام طوفان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسام طوفان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسام طوفان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسام طوفان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسام طوفان

دکتر حسام طوفان فلوشیپ جراحی زانو به شماره نظام پزشکی 130623 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حسام طوفان: تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از ایستگاه مترو قیطریه - بالاتر از پل رومی - بن بست سینا - پلاک 6

تجربه دکتر حسام طوفان

دکتر حسام طوفان فلوشیپ جراحی زانو و متخصص ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حسام طوفان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حسام طوفان فلوشیپ جراحی زانو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر