درمانکده
دکتر احمدرضا میربلوک

دکتر احمدرضا میربلوک

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر احمدرضا میربلوک

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - ساختمان پرشین - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر احمدرضا میربلوک نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمدرضا میربلوک نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمدرضا میربلوک، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمدرضا میربلوک چیست؟

دکتر احمدرضا میربلوک متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر احمدرضا میربلوک چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمدرضا میربلوک را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمدرضا میربلوک مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمدرضا میربلوک در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمدرضا میربلوک رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمدرضا میربلوک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا میربلوک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا میربلوک با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر احمدرضا میربلوک

دکتر احمدرضا میربلوک متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمدرضا میربلوک یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر احمدرضا میربلوک تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 5 - ساختمان پرشین - طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر احمدرضا میربلوک خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر احمدرضا میربلوک 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر احمدرضا میربلوک جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمدرضا میربلوک

دکتر احمدرضا میربلوک دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمدرضا میربلوک مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمدرضا میربلوک متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر