درمانکده
دکتر سید علی کشاورز

دکتر سید علی کشاورز

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۱ آذر ساعت 15:00
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سید علی کشاورز

مطب تهران

تهران - خیابان کارگر شمالی - امیر آباد - ضلع شمال شرق بزرگراه جلال - نبش خیابان 5 - پلاک 38 - طبقه 4 - واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر سید علی کشاورز نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید علی کشاورز نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید علی کشاورز، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید علی کشاورز چیست؟

دکتر سید علی کشاورز دکترای تغذیه هستند.

زودترین نوبت دکتر سید علی کشاورز چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید علی کشاورز را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید علی کشاورز مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید علی کشاورز در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید علی کشاورز رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید علی کشاورز مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید علی کشاورز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علی کشاورز با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید علی کشاورز

دکتر سید علی کشاورز دکترای تغذیه به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 8 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید علی کشاورز: تهران - خیابان کارگر شمالی - امیر آباد - ضلع شمال شرق بزرگراه جلال - نبش خیابان 5 - پلاک 38 - طبقه 4 - واحد 2

تجربه دکتر سید علی کشاورز

دکتر سید علی کشاورز کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه و دکترای تغذیه است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید علی کشاورز مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید علی کشاورز دکترای تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط