دکتر امیرحسین امیری آرام

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 18 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر امیرحسین امیری آرام نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیرحسین امیری آرام چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیرحسین امیری آرام چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیرحسین امیری آرام مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیرحسین امیری آرام رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیرحسین امیری آرام نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین امیری آرام چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر امیرحسین امیری آرام

دکتر امیرحسین امیری آرام متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرحسین امیری آرام یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر امیرحسین امیری آرام تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرحسین امیری آرام خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امیرحسین امیری آرام 18 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر امیرحسین امیری آرام جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرحسین امیری آرام

دکتر امیرحسین امیری آرام دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرحسین امیری آرام مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرحسین امیری آرام متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.