درمانکده
میلاد نجفی

میلاد نجفی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
مشاوره صوتی

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب میلاد نجفی

مطب بلوار ستارخان

بلوار ستارخان - روبروی برق آلستوم - طبقه فوقانی درمانگاه شبانه روزی پارت - پلاک 774 - طبقه 2 - واحد 8 (کلینیک حس حضور)

مطب نیاوران

نیاوران - خیابان پاسداران شمالی - پایین تر از سه راه اقدسیه - پلاک 750 - طبقه 4 - واحد 17 - کلینیک مهرانا

هنوز بیمارهای دکتر میلاد نجفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از میلاد نجفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی میلاد نجفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص میلاد نجفی چیست؟

میلاد نجفی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت میلاد نجفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت میلاد نجفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از میلاد نجفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین میلاد نجفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از میلاد نجفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به میلاد نجفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت میلاد نجفی چقدر است؟

هزینه ویزیت میلاد نجفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره میلاد نجفی

میلاد نجفی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. میلاد نجفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 43056 هستند. آدرس مطب میلاد نجفی نیاوران - خیابان پاسداران شمالی - پایین تر از سه راه اقدسیه - پلاک 750 - طبقه 4 - واحد 17 - کلینیک مهرانا و بلوار ستارخان - روبروی برق آلستوم - طبقه فوقانی درمانگاه شبانه روزی پارت - پلاک 774 - طبقه 2 - واحد 8 (کلینیک حس حضور) است. شما میتوانید از میلاد نجفی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت میلاد نجفی 3 مهر است. بیماران و مراجعین میلاد نجفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه میلاد نجفی

میلاد نجفی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به میلاد نجفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از میلاد نجفی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر