درمانکده
حمید ملکی

حمید ملکی

تهران
4.8
40 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

39,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

98,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 19:30
آنلاین
مشاوره تصویری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 19:30
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر حمید ملکی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از حمید ملکی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی حمید ملکی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص حمید ملکی چیست؟

حمید ملکی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت حمید ملکی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت حمید ملکی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از حمید ملکی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین حمید ملکی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از حمید ملکی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به حمید ملکی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت حمید ملکی چقدر است؟

هزینه ویزیت حمید ملکی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره حمید ملکی

حمید ملکی کارشناس ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 15236 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه حمید ملکی

حمید ملکی کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به حمید ملکی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از حمید ملکی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر