درمانکده
دکتر مهروش شمس اسفندآباد

دکتر مهروش شمس اسفندآباد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر مهروش شمس اسفندآباد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهروش شمس اسفندآباد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهروش شمس اسفندآباد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهروش شمس اسفندآباد چیست؟

دکتر مهروش شمس اسفندآباد پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهروش شمس اسفندآباد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهروش شمس اسفندآباد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهروش شمس اسفندآباد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهروش شمس اسفندآباد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهروش شمس اسفندآباد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهروش شمس اسفندآباد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهروش شمس اسفندآباد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهروش شمس اسفندآباد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهروش شمس اسفندآباد

دکتر مهروش شمس اسفندآباد عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهروش شمس اسفندآباد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر مهروش شمس اسفندآباد تهران است. شما میتوانید از دکتر مهروش شمس اسفندآباد خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهروش شمس اسفندآباد 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهروش شمس اسفندآباد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهروش شمس اسفندآباد

دکتر مهروش شمس اسفندآباد دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهروش شمس اسفندآباد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهروش شمس اسفندآباد عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر