نوبت دهی دکتر امیرحسین صادق پورطبایی  فوق تخصص جراحی قلب و عروق

دکتر امیرحسین صادق پورطبایی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 44827
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 18سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر امیرحسین صادق پورطبایی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیرحسین صادق پورطبایی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیرحسین صادق پورطبایی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیرحسین صادق پورطبایی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیرحسین صادق پورطبایی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیرحسین صادق پورطبایی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین صادق پورطبایی چقدر است؟

Item 1 of 2

دربارۀ دکتر امیرحسین صادق پورطبایی

دکتر امیرحسین صادق پورطبایی فوق تخصص جراحی قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرحسین صادق پورطبایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 44827 هستند. آدرس مطب دکتر امیرحسین صادق پورطبایی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرحسین صادق پورطبایی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امیرحسین صادق پورطبایی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر امیرحسین صادق پورطبایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرحسین صادق پورطبایی

دکتر امیرحسین صادق پورطبایی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرحسین صادق پورطبایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرحسین صادق پورطبایی فوق تخصص جراحی قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.