نوبت دهی دکتر عنایت الله کریمیان  فوق تخصص جراحی قلب و عروق

دکتر عنایت الله کریمیان

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 30385
تجربه 27سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر عنایت الله کریمیان را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 3

چطور می‌توانم از دکتر عنایت الله کریمیان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عنایت الله کریمیان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عنایت الله کریمیان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عنایت الله کریمیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عنایت الله کریمیان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عنایت الله کریمیان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله کریمیان چقدر است؟

دربارۀ دکتر عنایت الله کریمیان

دکتر عنایت الله کریمیان فوق تخصص جراحی قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عنایت الله کریمیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30385 هستند. آدرس مطب دکتر عنایت الله کریمیان تهران است. شما میتوانید از دکتر عنایت الله کریمیان خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عنایت الله کریمیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عنایت الله کریمیان

دکتر عنایت الله کریمیان دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق هستند. دکتر عنایت الله کریمیان در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 27 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 27 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عنایت الله کریمیان فوق تخصص جراحی قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.