درمانکده
دکتر عنایت الله کریمیان

دکتر عنایت الله کریمیان

تهران
4.8
27 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:00

آدرس مطب دکتر عنایت الله کریمیان

مطب میدان ونک

میدان ونک - کوچه صانعی - ساختمان صدف

مطب شهرک اکباتان

شهرک اکباتان - بلوار نفیسی - کوچه تیرداد - ساختمان نسترن

هنوز بیمارهای دکتر عنایت الله کریمیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عنایت الله کریمیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عنایت الله کریمیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عنایت الله کریمیان چیست؟

دکتر عنایت الله کریمیان فوق تخصص جراحی قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر عنایت الله کریمیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عنایت الله کریمیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عنایت الله کریمیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عنایت الله کریمیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عنایت الله کریمیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عنایت الله کریمیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله کریمیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله کریمیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عنایت الله کریمیان

دکتر عنایت الله کریمیان فوق تخصص جراحی قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عنایت الله کریمیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30385 هستند. آدرس مطب دکتر عنایت الله کریمیان میدان ونک - کوچه صانعی - ساختمان صدف و شهرک اکباتان - بلوار نفیسی - کوچه تیرداد - ساختمان نسترن است. شما میتوانید از دکتر عنایت الله کریمیان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عنایت الله کریمیان 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عنایت الله کریمیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عنایت الله کریمیان

دکتر عنایت الله کریمیان دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عنایت الله کریمیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عنایت الله کریمیان فوق تخصص جراحی قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر