درمانکده
دکتر بیستون شفیعی

دکتر بیستون شفیعی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر بیستون شفیعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بیستون شفیعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بیستون شفیعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بیستون شفیعی چیست؟

دکتر بیستون شفیعی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر بیستون شفیعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بیستون شفیعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بیستون شفیعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بیستون شفیعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بیستون شفیعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بیستون شفیعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بیستون شفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بیستون شفیعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بیستون شفیعی

دکتر بیستون شفیعی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بیستون شفیعی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 0 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 146858 هستند. آدرس مطب دکتر بیستون شفیعی تهران است. شما میتوانید از دکتر بیستون شفیعی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر بیستون شفیعی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر بیستون شفیعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بیستون شفیعی

دکتر بیستون شفیعی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بیستون شفیعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بیستون شفیعی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر