درمانکده
دکتر یاسر تاسه زر

دکتر یاسر تاسه زر

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 17:00
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر یاسر تاسه زر

مطب تهران

تهران - پایین تر از فلکه دوم تهرانپارس - خیابان 162غربی - پلاک 1 - ساختمان صدر - واحد 13

هنوز بیمارهای دکتر یاسر تاسه زر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر یاسر تاسه زر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر یاسر تاسه زر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر یاسر تاسه زر چیست؟

دکتر یاسر تاسه زر متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر یاسر تاسه زر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر یاسر تاسه زر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر یاسر تاسه زر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر یاسر تاسه زر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر یاسر تاسه زر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر یاسر تاسه زر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر یاسر تاسه زر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یاسر تاسه زر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر یاسر تاسه زر

دکتر یاسر تاسه زر متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر یاسر تاسه زر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 135873 هستند. آدرس مطب دکتر یاسر تاسه زر تهران - پایین تر از فلکه دوم تهرانپارس - خیابان 162غربی - پلاک 1 - ساختمان صدر - واحد 13 است. شما میتوانید از دکتر یاسر تاسه زر خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر یاسر تاسه زر 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر یاسر تاسه زر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر یاسر تاسه زر

دکتر یاسر تاسه زر دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر یاسر تاسه زر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر یاسر تاسه زر متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر