درمانکده
دکتر لعبت مجیدی

دکتر لعبت مجیدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر لعبت مجیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر لعبت مجیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لعبت مجیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لعبت مجیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لعبت مجیدی چیست؟

دکتر لعبت مجیدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر لعبت مجیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لعبت مجیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لعبت مجیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لعبت مجیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لعبت مجیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لعبت مجیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لعبت مجیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لعبت مجیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر لعبت مجیدی

دکتر لعبت مجیدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لعبت مجیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 126269 هستند. آدرس مطب دکتر لعبت مجیدی تهران است. شما میتوانید از دکتر لعبت مجیدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر لعبت مجیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لعبت مجیدی

دکتر لعبت مجیدی دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لعبت مجیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لعبت مجیدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر