دکتر الهه شیردل

دکتر الهه شیردل

تهران
4.8
20 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اردیبهشت ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر الهه شیردل

مطب ملاصدرا

ملاصدرا، روبه روی بیمارستان بقیه الله، پلاک 207، جنب داروخانه اسلامی پور، طبقه 3 واحد 9

هنوز بیمارهای دکتر الهه شیردل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر الهه شیردل نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر الهه شیردل چیست؟

دکتر الهه شیردل متخصص متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است. بیماران بسیاری برای درمان کمر درد، درد عضلانی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر الهه شیردل رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر الهه شیردل چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر الهه شیردل چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر الهه شیردل مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر الهه شیردل، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر الهه شیردل

دکتر الهه شیردل متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به شماره نظام پزشکی 33969 یکی از پزشکان تهران با بیش از 16 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کمر درد,درد عضلانی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر الهه شیردل استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر الهه شیردل مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 4.8 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر الهه شیردل، متخصص متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر الهه شیردل می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر الهه شیردل :
  • ملاصدرا، روبه روی بیمارستان بقیه الله، پلاک 207، جنب داروخانه اسلامی پور، طبقه 3 واحد 9
مطالعه بیشتر