درمانکده
دکتر داریوش ممی خانی

دکتر داریوش ممی خانی

تبریز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر داریوش ممی خانی

مطب شهرستان اهر

شهرستان اهر - میدان یادبود - طبقه فوقانی داروخانه دکتر حکیمی

هنوز بیمارهای دکتر داریوش ممی خانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر داریوش ممی خانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر داریوش ممی خانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر داریوش ممی خانی چیست؟

دکتر داریوش ممی خانی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر داریوش ممی خانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر داریوش ممی خانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر داریوش ممی خانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر داریوش ممی خانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر داریوش ممی خانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر داریوش ممی خانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر داریوش ممی خانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر داریوش ممی خانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر داریوش ممی خانی

دکتر داریوش ممی خانی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر داریوش ممی خانی یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 42931 هستند. آدرس مطب دکتر داریوش ممی خانی شهرستان اهر - میدان یادبود - طبقه فوقانی داروخانه دکتر حکیمی است. شما میتوانید از دکتر داریوش ممی خانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر داریوش ممی خانی 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر داریوش ممی خانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر داریوش ممی خانی

دکتر داریوش ممی خانی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر داریوش ممی خانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر داریوش ممی خانی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر