درمانکده
دکتر منصور صالحی

دکتر منصور صالحی

تهران
4.8
4 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منصور صالحی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر منصور صالحی

مطب تهران

تهران - خیابان سید جمال الدین اسدآبادی - خیابان فتحی شقاقی - بین بیستون و چهلستون - شماره 72 - طبقه 3 - واحد 11

هنوز بیمارهای دکتر منصور صالحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منصور صالحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منصور صالحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منصور صالحی چیست؟

دکتر منصور صالحی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر منصور صالحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منصور صالحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منصور صالحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منصور صالحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منصور صالحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منصور صالحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منصور صالحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور صالحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر منصور صالحی

دکتر منصور صالحی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 21292 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 30 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر منصور صالحی: تهران - خیابان سید جمال الدین اسدآبادی - خیابان فتحی شقاقی - بین بیستون و چهلستون - شماره 72 - طبقه 3 - واحد 11

تجربه دکتر منصور صالحی

دکتر منصور صالحی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر منصور صالحی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر منصور صالحی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر