درمانکده
طیبه صباغی

طیبه صباغی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر طیبه صباغی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر طیبه صباغی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از طیبه صباغی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی طیبه صباغی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص طیبه صباغی چیست؟

طیبه صباغی کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت طیبه صباغی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت طیبه صباغی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از طیبه صباغی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین طیبه صباغی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از طیبه صباغی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به طیبه صباغی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت طیبه صباغی چقدر است؟

هزینه ویزیت طیبه صباغی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره طیبه صباغی

طیبه صباغی کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. طیبه صباغی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-36631 هستند. آدرس مطب طیبه صباغی تهران است. شما میتوانید از طیبه صباغی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین طیبه صباغی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه طیبه صباغی

طیبه صباغی دارای مدرک کارشناس مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به طیبه صباغی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از طیبه صباغی کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر