فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان غرب تهران
فیلتر تخصص

کارشناس مامایی در غرب تهران

سکینه بهبودی
کارشناس مامایی
تهران، شهران
(1 نظر)
4.0

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 16:00
نازنین زهرا غفاری
کارشناس مامایی
31 سال تجربه
تهران، شهرزیبا

اولین نوبت:

هم‌اکنون
زهره شفیعی
کارشناس مامایی
تهران، بلوار شهران
نوبت فعال ندارد
فریبا فهندژ
کارشناس مامایی
تهران، میدان توحید
نوبت فعال ندارد
لیلا علیزاده
کارشناس مامایی
تهران، فلکه دوم صادقیه
نوبت فعال ندارد
شمیلا زمانی
کارشناس مامایی
تهران، فلکه دوم صادقیه
نوبت فعال ندارد
نینا جمال امیدی
کارشناس مامایی
تهران، خیابان آذربایجان (از بزرگراه نواب تا خیابان آزادی )
نوبت فعال ندارد
فریبا علی میری
کارشناس مامایی
تهران، جنت آباد
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک کارشناس مامایی غرب تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص کارشناس مامایی غرب تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین کارشناس مامایی غرب تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای کارشناس مامایی غرب تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر کارشناس مامایی غرب تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، کارشناس مامایی غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک کارشناس مامایی غرب تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از کارشناس مامایی غرب تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر کارشناس مامایی غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک کارشناس مامایی غرب تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر کارشناس مامایی غرب تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های کارشناس مامایی غرب تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین کارشناس مامایی غرب تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای کارشناس مامایی غرب تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری کارشناس مامایی غرب تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر کارشناس مامایی غرب تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر مامایی در غرب تهران

مامایی یکی از رشته‌های تخصصی است که در آن پزشک به طور گسترده در مورد مسائل مربوط به بارداری، زایمان و مراقبت‌های مادر و کودک آموزش می‌بیند. کمک گرفتن از دکتر مامایی در غرب تهران برای خانم‌های باردار و خانم‌هایی که قصد بچه‌دار شدن دارند اهمیت زیادی دارد.

لیست پزشکان متخصص مامایی در غرب تهران

امروزه تعداد پزشکان متخصص مامایی در غرب تهران آن‌قدر زیاد است که پیدا کردن یک پزشک در میان آن‌ها کار ساده‌ای نیست. از طرف دیگر نزدیک بودن مطب پزشک به محل زندگی شما و رضایت سایر مراجعین از عملکرد پزشک نیز در انتخاب یک دکتر مامایی اهمیت زیادی دارد. درمانکده این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید به راحتی لیستی از متخصصین مامایی در غرب تهران را مشاهده کنید. کلیه متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، تجربه و تخصص زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید در وب‌سایت درمانکده رزومه، تجربه کاری و میزان رضایت سایر مراجعین در مورد هر پزشک را بررسی و سپس دکتر مامایی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص مامایی

مراجعه به متخصص مامایی به منظور انجام غربالگری‌های مورد نیاز برای فرزندآوری، جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در بارداری و همچنین آموزش مراقبت‌های لازم پیش از بارداری و در طول بارداری اهمیت زیادی دارد. یک دکتر مامایی در غرب تهران تخصص ویژه‌ای در تشخیص بیماری‌های مربوط به زنان، اختلال هورمونی، تشخیص عفونت‌های مقاربتی، مشکلات قاعدگی، مشکلات باروری و مسائل مربوط به زایمان دارد. او می‌تواند در مورد کلیه مشکلات و بیماری‌های مربوط به زنان به مراجعین آموزش دهد و با انجام ارزیابی‌های لازم به سلامت بانوان کمک کند.

دکتر مامایی خوب در غرب تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر مامایی خوب در غرب تهران خدمات متنوعی در زمینه تشخیص، کنترل و درمان بیماری‌های مربوط به زنان و مراقبت از مادر و کودک به خانم‌ها ارائه می‌دهد. فردی که در رشته مامایی تحصیل کرده است، تخصص ویژه‌ای در تشخیص بیماری‌های مربوط به زنان، مراقبت‌های پیش از بارداری و حین بارداری و بررسی سلامت جسمی زنان دارد. در ادامه می‌توانید با برخی از خدمات یک دکتر مامایی خوب در غرب تهران آشنا شوید.
 • تنظیم برنامه مناسب برای بارداری
 • مراقبت از سلامت جسمی مادر و نوزاد در دوران بارداری
 • مشاوره در مورد مصرف مواد غذایی و مکمل‌های مورد نیاز در دوران بارداری
 • آموزش و مشاوره در مورد بارداری و زایمان
 • تشخیص بیماری‌های دوران بارداری
 • تشخیص مشکلات غیر طبیعی در دوران بارداری
 • تشخیص بیماری‌های زنان پیش از بارداری و در حین باردای
 • نظارت بر وضعیت جنین در دوران بارداری
 • تشخیص و درمان مشکلات جنسی
 • مشاوره در مورد مسائل جنسی
 • نظارت بر سلامت مادر و نوزاد پس از زایمان

بهترین متخصص مامایی در غرب تهران

برای پیدا کردن یک متخصص مامایی خوب در غرب تهران ابتدا باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما تجربه و دانش زیادی در مورد مسائل مربوط به زنان و بارداری دارد و در این زمینه به طور تخصصی تحصیل کرده است. بررسی تجربه سایر مراجعین در مورد عملکرد دکتر مامایی نیز اهمیت زیادی دارد. سعی کنید قبل از مراجعه به یک دکتر مامایی، ابتدا در مورد او تحقیق کنید و از سایر مراجعین سوالاتی بپرسید. در ادامه می‌توانید با برخی از ویژگی‌های یک متخصص مامایی خوب در غرب تهران آشنا شوید.
 • تخصص و دانش کافی
 • باتجربه بودن
 • به‌روز بودن دانش
 • استفاده از تکنولوژی‌های مدرن
 • با حوصله و دقیق
 • توانایی ارتباط موثر با بیماران
 • قدرت تشخیص بالا
 • دلسوز و مهربان
 • پیگیری پس از درمان

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر مامایی در غرب تهران

یکی از ساده‌ترین روش‌های گرفتن نوبت از بهترین دکتر مامایی در غرب تهران، مراجعه به وب‌سایت درمانکده است. برای نوبت‌گیری از درمانکده می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.
 • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و عبارت «دکتر مامایی» را جستجو کنید.
 • در قسمت فیلترها، غرب تهران را انتخاب کنید.
 • حال لیستی از بهترین متخصصین مامایی در غرب تهران برای شما نمایش داده می‌شود.
 • می‌توانید رزومه و آدرس دقیق هر یک از پزشکان متخصص مامایی را مشاهده کنید.
 • سپس نظر مراجعین را در مورد هر پزشک بررسی و پزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • روی گزینه «دریافت نوبت» کلیک کنید و سپس تاریخ و زمان دقیق مراجعه به مطب را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص مامایی درمانکده در غرب تهران

هزینه گرفتن نوبت در درمانکده معمولا با توجه به پزشکی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. در بسیاری از مواقع لازم است پس از نوبت‌گیری، کل هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا نوبت شما ثبت شود. برای نوبت‌گیری از برخی پزشکان نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای به صورت آنلاین نیست و می‌توانید همه مبلغ را به صورت حضوری در مطب پرداخت کنید. در برخی مواقع نیز لازم است بخشی از مبلغ به صورت آنلاین و باقی‌مانده آن در مطب پرداخت شود.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
کارشناس مامایی در شمال تهرانکارشناس مامایی در شرق تهرانکارشناس مامایی در جنوب تهرانکارشناس مامایی در مرکز تهرانکارشناس مامایی در دهکده المپیککارشناس مامایی در امام حسینکارشناس مامایی در میردامادکارشناس مامایی در پیروزیکارشناس مامایی در اکباتانکارشناس مامایی در صادقیهکارشناس مامایی در پونککارشناس مامایی در تجریشکارشناس مامایی در جوان مرد قصابکارشناس مامایی در قلهککارشناس مامایی در شهرانکارشناس مامایی در تهرانسرکارشناس مامایی در گیشاکارشناس مامایی در بلوار کشاورزکارشناس مامایی در نارمککارشناس مامایی در زعفرانیهکارشناس مامایی در مرزدارانکارشناس مامایی در نازی آبادکارشناس مامایی در جردنکارشناس مامایی در ونککارشناس مامایی در شهرک ولیعصرکارشناس مامایی در میدان ولیعصرکارشناس مامایی در یوسف آبادکارشناس مامایی در فرمانیهکارشناس مامایی در تهرانپارسکارشناس مامایی در ستارخانکارشناس مامایی در امیر آبادکارشناس مامایی در جیحونکارشناس مامایی در سهروردیکارشناس مامایی در ظفرکارشناس مامایی در پل رومیکارشناس مامایی در نیاورانکارشناس مامایی در دولت آبادکارشناس مامایی در گاندیبهترین پزشکان غرب تهران
بیماری های مرتبط