درمانکده
دکتر مهدی صابری فیروزی

دکتر مهدی صابری فیروزی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهدی صابری فیروزی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهدی صابری فیروزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی صابری فیروزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی صابری فیروزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی صابری فیروزی چیست؟

دکتر مهدی صابری فیروزی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی صابری فیروزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی صابری فیروزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی صابری فیروزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی صابری فیروزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی صابری فیروزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی صابری فیروزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی صابری فیروزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی صابری فیروزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهدی صابری فیروزی

دکتر مهدی صابری فیروزی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی صابری فیروزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 36 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26818 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی صابری فیروزی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهدی صابری فیروزی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهدی صابری فیروزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی صابری فیروزی

دکتر مهدی صابری فیروزی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی صابری فیروزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی صابری فیروزی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر