نوبت دهی دکتر حمید رضوانی همدانی  فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی

دکتر حمید رضوانی همدانی

فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
شماره نظام پزشکی : 60263
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر حمید رضوانی همدانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حمید رضوانی همدانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حمید رضوانی همدانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حمید رضوانی همدانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حمید رضوانی همدانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حمید رضوانی همدانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حمید رضوانی همدانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر حمید رضوانی همدانی

دکتر حمید رضوانی همدانی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمید رضوانی همدانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 60263 هستند. آدرس مطب دکتر حمید رضوانی همدانی تهران است. شما میتوانید از دکتر حمید رضوانی همدانی خدمات مشاوره متنی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمید رضوانی همدانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمید رضوانی همدانی

دکتر حمید رضوانی همدانی دارای مدرک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمید رضوانی همدانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمید رضوانی همدانی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.