نوبت دهی دکتر محمدرضا ملانوری شمسی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر محمدرضا ملانوری شمسی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 65154
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا ملانوری شمسی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا ملانوری شمسی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا ملانوری شمسی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا ملانوری شمسی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا ملانوری شمسی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا ملانوری شمسی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا ملانوری شمسی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا ملانوری شمسی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا ملانوری شمسی

دکتر محمدرضا ملانوری شمسی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا ملانوری شمسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 65154 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا ملانوری شمسی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا ملانوری شمسی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا ملانوری شمسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا ملانوری شمسی

دکتر محمدرضا ملانوری شمسی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. دکتر محمدرضا ملانوری شمسی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 4 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 3 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا ملانوری شمسی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.