درمانکده
دکتر فاطمه قائم مقامی

دکتر فاطمه قائم مقامی

تهران
4.5
108 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲ آبان ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر فاطمه قائم مقامی

مطب خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، روبروی بیمارستان مهر، پلاک 55، ساختمان 103، طبقه 2

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه قائم مقامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه قائم مقامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه قائم مقامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه قائم مقامی چیست؟

دکتر فاطمه قائم مقامی فوق تخصص سرطان زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه قائم مقامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه قائم مقامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه قائم مقامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه قائم مقامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه قائم مقامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه قائم مقامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه قائم مقامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه قائم مقامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه قائم مقامی

دکتر فاطمه قائم مقامی فوق تخصص سرطان زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه قائم مقامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17144 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه قائم مقامی خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، روبروی بیمارستان مهر، پلاک 55، ساختمان 103، طبقه 2 است. شما میتوانید از دکتر فاطمه قائم مقامی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه قائم مقامی 2 آبان است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه قائم مقامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه قائم مقامی

دکتر فاطمه قائم مقامی دارای مدرک فوق تخصص سرطان زنان و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه قائم مقامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه قائم مقامی فوق تخصص سرطان زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر