درمانکده
دکتر عطیه بهمن

دکتر عطیه بهمن

تهران
5.0
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

173,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر عطیه بهمن

مطب خیابان ملاصدرا

خیابان ملاصدرا-روبروی درمانگاه بقیه الله-ساختمان 195-طبقه دوم-واحد5

هنوز بیمارهای دکتر عطیه بهمن نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عطیه بهمن نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عطیه بهمن، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عطیه بهمن چیست؟

دکتر عطیه بهمن فلوشیپ سرطان زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر عطیه بهمن چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عطیه بهمن را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عطیه بهمن مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عطیه بهمن در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عطیه بهمن رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عطیه بهمن مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عطیه بهمن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عطیه بهمن با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عطیه بهمن

دکتر عطیه بهمن فلوشیپ سرطان زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عطیه بهمن یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 108934 هستند. آدرس مطب دکتر عطیه بهمن خیابان ملاصدرا-روبروی درمانگاه بقیه الله-ساختمان 195-طبقه دوم-واحد5 است. شما میتوانید از دکتر عطیه بهمن خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عطیه بهمن 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عطیه بهمن جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عطیه بهمن

دکتر عطیه بهمن دارای مدرک فلوشیپ سرطان زنان و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عطیه بهمن مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عطیه بهمن فلوشیپ سرطان زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر