دکتر عطیه بهمن

دکتر عطیه بهمن

تهران
5
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۳۰ تیر ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر عطیه بهمن

مطب خیابان ملاصدرا

خیابان ملاصدرا-روبروی درمانگاه بقیه الله-ساختمان 195-طبقه دوم-واحد5

هنوز بیمارهای دکتر عطیه بهمن نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر عطیه بهمن نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر عطیه بهمن چیست؟

دکتر عطیه بهمن متخصص فلوشیپ سرطان زنان است. بیماران بسیاری برای درمان ویروس پاپیلومای انسانی (HPV)، زگیل تناسلی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر عطیه بهمن رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر عطیه بهمن چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر عطیه بهمن چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر عطیه بهمن مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر عطیه بهمن، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عطیه بهمن

دکتر عطیه بهمن فلوشیپ سرطان زنان به شماره نظام پزشکی 108934 یکی از متخصصان تهران با بیش از 11 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر عطیه بهمن می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر عطیه بهمن :

  • خیابان ملاصدرا-روبروی درمانگاه بقیه الله-ساختمان 195-طبقه دوم-واحد5

تجربه دکتر عطیه بهمن

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های ویروس پاپیلومای انسانی (HPV),زگیل تناسلی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر عطیه بهمن استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر عطیه بهمن مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 5 داده‌اند.
مطالعه بیشتر