درمانکده
دکتر نرگس قاسمی

دکتر نرگس قاسمی

تهران
1.0
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

41,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

81,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 13:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

61,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 19:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر نرگس قاسمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نرگس قاسمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نرگس قاسمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نرگس قاسمی چیست؟

دکتر نرگس قاسمی فلوشیپ سرطان زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر نرگس قاسمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نرگس قاسمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نرگس قاسمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نرگس قاسمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نرگس قاسمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نرگس قاسمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نرگس قاسمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرگس قاسمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نرگس قاسمی

دکتر نرگس قاسمی فلوشیپ سرطان زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نرگس قاسمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 132474 هستند. آدرس مطب دکتر نرگس قاسمی تهران است. شما میتوانید از دکتر نرگس قاسمی خدمات مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نرگس قاسمی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نرگس قاسمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نرگس قاسمی

دکتر نرگس قاسمی دارای مدرک فلوشیپ سرطان زنان و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نرگس قاسمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نرگس قاسمی فلوشیپ سرطان زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر