نوبت دهی دکتر معصومه میراسماعیلی  متخصص زنان

دکتر معصومه میراسماعیلی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 31333
تجربه 31سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر معصومه میراسماعیلی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر معصومه میراسماعیلی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر معصومه میراسماعیلی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر معصومه میراسماعیلی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر معصومه میراسماعیلی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر معصومه میراسماعیلی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر معصومه میراسماعیلی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه میراسماعیلی چقدر است؟

دربارۀ دکتر معصومه میراسماعیلی

دکتر معصومه میراسماعیلی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر معصومه میراسماعیلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31333 هستند. آدرس مطب دکتر معصومه میراسماعیلی تهران است. شما میتوانید از دکتر معصومه میراسماعیلی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر معصومه میراسماعیلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر معصومه میراسماعیلی

دکتر معصومه میراسماعیلی دارای مدرک متخصص زنان و دارای برد تخصصی زنان و زایمان هستند. دکتر معصومه میراسماعیلی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 41 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 36 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر معصومه میراسماعیلی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.