نوبت دهی دکتر مهدی راستاد اسکویی  متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)

دکتر مهدی راستاد اسکویی

متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
شماره نظام پزشکی : 54113
تجربه 29سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد

چطور می‌توانم از دکتر مهدی راستاد اسکویی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مهدی راستاد اسکویی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مهدی راستاد اسکویی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مهدی راستاد اسکویی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهدی راستاد اسکویی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مهدی راستاد اسکویی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی راستاد اسکویی چقدر است؟

Item 1 of 15

دربارۀ دکتر مهدی راستاد اسکویی

دکتر مهدی راستاد اسکویی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی راستاد اسکویی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54113 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی راستاد اسکویی تهران - نارمک - خیابان دکتر آیت - بالاتر از میدان هفت حوض (دست راست به سمت چهارراه سرسبز) - پلاک 545 - طبقه 2 است. شما میتوانید از دکتر مهدی راستاد اسکویی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهدی راستاد اسکویی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مهدی راستاد اسکویی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی راستاد اسکویی

دکتر مهدی راستاد اسکویی دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) و دارای برد تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری هستند. دکتر مهدی راستاد اسکویی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 4 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 3 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی راستاد اسکویی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.