درمانکده
دکتر عبدالعلی بانگی

دکتر عبدالعلی بانگی

تهران
4.1
8 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۲ آذر ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر عبدالعلی بانگی

مطب میدان ونک

میدان ونک - خیابان ملاصدرا - بین شیراز و شیخ بهایی - جنب بانک ملت - ساختمان ملاصدرا - ساختمان 85 - طبقه ششم

هنوز بیمارهای دکتر عبدالعلی بانگی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عبدالعلی بانگی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عبدالعلی بانگی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عبدالعلی بانگی چیست؟

دکتر عبدالعلی بانگی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر عبدالعلی بانگی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عبدالعلی بانگی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عبدالعلی بانگی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عبدالعلی بانگی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عبدالعلی بانگی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عبدالعلی بانگی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عبدالعلی بانگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالعلی بانگی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عبدالعلی بانگی

دکتر عبدالعلی بانگی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به شماره نظام پزشکی 64162 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 22 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر عبدالعلی بانگی: میدان ونک - خیابان ملاصدرا - بین شیراز و شیخ بهایی - جنب بانک ملت - ساختمان ملاصدرا - ساختمان 85 - طبقه ششم

تجربه دکتر عبدالعلی بانگی

دکتر عبدالعلی بانگی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر عبدالعلی بانگی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالعلی بانگی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر