درمانکده
دکتر احمد قمی فر

دکتر احمد قمی فر

تهران
4.0
25 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر احمد قمی فر

مطب پاسداران

پاسداران - روبروی نگارستان ششم - ساختمان تندیس 1 - طبقه پنجم - واحد 21

هنوز بیمارهای دکتر احمد قمی فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمد قمی فر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمد قمی فر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمد قمی فر چیست؟

دکتر احمد قمی فر متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر احمد قمی فر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمد قمی فر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمد قمی فر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمد قمی فر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمد قمی فر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمد قمی فر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمد قمی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد قمی فر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر احمد قمی فر

دکتر احمد قمی فر متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمد قمی فر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 140828 هستند. آدرس مطب دکتر احمد قمی فر پاسداران - روبروی نگارستان ششم - ساختمان تندیس 1 - طبقه پنجم - واحد 21 است. شما میتوانید از دکتر احمد قمی فر خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر احمد قمی فر 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر احمد قمی فر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمد قمی فر

دکتر احمد قمی فر دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمد قمی فر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمد قمی فر متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر