نوبت دهی دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد  متخصص ارتوپدی

دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 24871
تجربه 37سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد

دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 37 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 24871 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد

دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد دارای مدرک متخصص ارتوپدی و دارای برد تخصصی ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا حسن حقیقی فرد متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.