درمانکده
دکتر رامین طالبیان خراسانی

دکتر رامین طالبیان خراسانی

تهران
4.8
22 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:45

آدرس مطب دکتر رامین طالبیان خراسانی

مطب فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه - خیابان آیت الله کاشانی - نبش مهران - ساختمان مهران - واحد 15 -

هنوز بیمارهای دکتر رامین طالبیان خراسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رامین طالبیان خراسانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رامین طالبیان خراسانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رامین طالبیان خراسانی چیست؟

دکتر رامین طالبیان خراسانی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر رامین طالبیان خراسانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رامین طالبیان خراسانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رامین طالبیان خراسانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رامین طالبیان خراسانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رامین طالبیان خراسانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رامین طالبیان خراسانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رامین طالبیان خراسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامین طالبیان خراسانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رامین طالبیان خراسانی

دکتر رامین طالبیان خراسانی متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 61887 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 19 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر رامین طالبیان خراسانی: فلکه دوم صادقیه - خیابان آیت الله کاشانی - نبش مهران - ساختمان مهران - واحد 15 -

تجربه دکتر رامین طالبیان خراسانی

دکتر رامین طالبیان خراسانی متخصص ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر رامین طالبیان خراسانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر رامین طالبیان خراسانی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر