نوبت دهی دکتر سیدمهدی حسینی کبریا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر سیدمهدی حسینی کبریا

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
شماره نظام پزشکی : 93264
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر سیدمهدی حسینی کبریا نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر سیدمهدی حسینی کبریا چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدمهدی حسینی کبریا چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر سیدمهدی حسینی کبریا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدمهدی حسینی کبریا رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر سیدمهدی حسینی کبریا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر سیدمهدی حسینی کبریا چقدر است؟

  Item 1 of 15

  دربارۀ دکتر سیدمهدی حسینی کبریا

  دکتر سیدمهدی حسینی کبریا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمهدی حسینی کبریا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 93264 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمهدی حسینی کبریا بر بزرگراه رسالت، بین استادحسن بنا و 16 متری اول جنوبی، نبش کوچه شهید احمدی، پلاک 30، واحد 9 است. شما میتوانید از دکتر سیدمهدی حسینی کبریا خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سیدمهدی حسینی کبریا 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سیدمهدی حسینی کبریا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر سیدمهدی حسینی کبریا

  دکتر سیدمهدی حسینی کبریا دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. دکتر سیدمهدی حسینی کبریا در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 13 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 13 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمهدی حسینی کبریا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.