درمانکده
دکتر محمدعلی محمدزاده

دکتر محمدعلی محمدزاده

تهران
4.6
39 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدعلی محمدزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر محمدعلی محمدزاده

مطب شهرک غرب

شهرک غرب - بلوار دریا-بین بلوار فرحزادی و پاکنژاد - کلینیک سپید - پلاک ۲۳۶ ( لطفا در نظر داشته باشید که زمان انتظار در مطب حداقل 120 دقیقه خواهد بود. از صبوری شما متشکریم.)

هنوز بیمارهای دکتر محمدعلی محمدزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر محمدعلی محمدزاده

gallery-964
gallery-965
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدعلی محمدزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدعلی محمدزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدعلی محمدزاده چیست؟

دکتر محمدعلی محمدزاده فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدعلی محمدزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدعلی محمدزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدعلی محمدزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدعلی محمدزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدعلی محمدزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدعلی محمدزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی محمدزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی محمدزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدعلی محمدزاده

دکتر محمدعلی محمدزاده فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدعلی محمدزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 38748 هستند. آدرس مطب دکتر محمدعلی محمدزاده شهرک غرب - بلوار دریا-بین بلوار فرحزادی و پاکنژاد - کلینیک سپید - پلاک ۲۳۶ ( لطفا در نظر داشته باشید که زمان انتظار در مطب حداقل 120 دقیقه خواهد بود. از صبوری شما متشکریم.) است. شما میتوانید از دکتر محمدعلی محمدزاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدعلی محمدزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدعلی محمدزاده

دکتر محمدعلی محمدزاده دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدعلی محمدزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدعلی محمدزاده فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر