نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص

دکتر متخصص سوزش سر دل

محمدعلی کریمی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
9 سال تجربه
تهران، شهرک قدس ( غرب )
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 14:30
مهدی یامینی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
11 سال تجربه
تهران، بلوار کاوه
(49 نظر)
4.9

اولین نوبت:

20 اردیبهشت ساعت 12:00
یاسر تقوی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
13 سال تجربه
تهران، بین اول و دوم نیروهوایی
(47 نظر)
4.7

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 13:10
مریم چرامی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
12 سال تجربه
تهران، وزراء
(10 نظر)
4.7

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 17:00
سید محمدباقر متولیان
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
10 سال تجربه
تهران، توانیر
(12 نظر)
4.7

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 19:15
حمید صالحیار
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
56 سال تجربه
تهران، خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)
(66 نظر)
4.6

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 16:30
مرضیه میری
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
23 سال تجربه
تهران، خیابان پیروزی
(5 نظر)
4.6

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 21:00
منتخب درمانکده
محمدعلی محمدزاده
محمدعلی محمدزاده
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
29 سال تجربه
تهران، بلوار دریا
(40 نظر)
4.6

اولین نوبت:

10 اردیبهشت ساعت 11:30
جواد رستگارمقدم
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
27 سال تجربه
تهران، پاسداران
(118 نظر)
4.5

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 15:00
علی اصغر اعتمادی فرد
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
13 سال تجربه
تهران، چهارراه سرسبز
(40 نظر)
4.3

اولین نوبت:

11 اردیبهشت ساعت 17:00
سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص سوزش سر دل را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای سوزش سر دل را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر سوزش سر دل نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص سوزش سر دل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک سوزش سر دل ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص سوزش سر دل مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر سوزش سر دل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک سوزش سر دل از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر سوزش سر دل مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های سوزش سر دل، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص سوزش سر دل را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای سوزش سر دل بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص سوزش سر دل را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر سوزش سر دل مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره پشتیبانی برای رزرو نوبت آنلاین

دکتر سوزش سر دل

دکتر سوزش سر دل که به عنوان متخصص گوارش نیز شناخته می‌شود، دانش و تجربه زیادی در زمینه تشخیص و درمان مشکلات مربوط به معده دارد. او می‌تواند علت سوزش سر دل را شناسایی کند و سپس از درمان مناسبی برای آن استفاده کند.
سوزش سر دل معمولا به دلیل التهاب دیواره معده ایجاد می‌شود. این التهاب ممکن است به دلایل مختلفی مختلفی نظیر عفونت با باکتری هلیکوباکترپیلوری، مصرف بیش ‌از ‌حد داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی (NSAIDs)، مصرف میزان بالای الکل، تنش‌های روحی، اختلالات ایمنی و... ایجاد شود.

فوق تخصص سوزش سر دل چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

یک دکتر سوزش سر دل با تشخیص علت بروز مشکل از روش‌های مختلفی برای درمان این عارضه استفاده می‌کند. در ادامه می‌توانید با روش درمان سوزش سر دل توسط دکتر گوارش آشنا شوید.

۱- تشخیص

دکتر گوارش با مرور دقیق تاریخچه پزشکی و انجام بررسی فیزیکی، علائم را ارزیابی می‌کند. همچنین ممکن است از آزمایش‌های مختلف مثل آزمایش خون، آندوسکوپی (یک روش برای بررسی تصویری دیواره معده) و تصویربرداری برای تشخیص دقیق‌تر استفاده کند.

۲- شناسایی علت

سوزش سر دل به دلایل مختلفی از جمله عفونت با باکتری هلیکوباکترپیلوری، استفاده بیش از حد از داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs)، مصرف بیش از حد الکل، استرس، اختلالات خود ایمنی و... ایجاد می‌شود. شناسایی علت زمینه‌ای برای درمان این مشکل بسیار ضروری است.

۳- تجویز داروها

بسته به علت و شدت سوزش سر دل، دکتر سوزش سر دل از داروهایی برای بیمار استفاده می‌کند. برخی از این داروها عبارت‌اند از: داروهای مهارکننده پمپ پروتون (PPI) برای کاهش تولید اسید معده، آنتی‌بیوتیک‌ها برای درمان عفونت‌های باکتریایی، آنتی‌اسیدها برای خنثی‌سازی اسید معده و داروهایی برای محافظت از پوشش معده.

۴- راهنمای رژیم غذایی و سبک زندگی

پزشک ممکن است در مورد تغییرات رژیم غذایی توصیه‌هایی به بیمار ارائه دهد. به طور کلی اجتناب از مصرف غذاهای تند، اسیدی یا سرخ شده و همچنین به حداقل رساندن مصرف الکل و کافئین در کاهش سوزش معده موثر هستند. از طرف دیگر اصلاح شیوه زندگی با کمک گرفتن از تکنیک‌های کاهش استرس و ترک سیگار نیز به درمان این مشکل کمک می‌کنند.

۵- پیگیری و نظارت

سوزش سر دل معمولا به دلایل مختلف و با شدت‌های متفاوتی در هر فرد ظاهر می‌شود. پیگیری وضعیت بیمار، اطلاع از اثربخشی داروها و همچنین بررسی روند بهبود از دیگر اقداماتی است که یک دکتر سوزش سر دل انجام می‌دهد.

۶- آموزش و پیشگیری

دکتر سوزش سر دل به مراجعین و بیماران توضیح می‌دهد که چگونه با رعایت رژیم غذایی و تغییر سبک زندگی از بروز اختلالات گوارشی جلوگیری کنند.

خدمات متخصص سوزش سر دل

یک دکتر سوزش سر دل خوب خدمات گسترده‌ای به بیماران ارائه می‌دهد و در تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی مهارت زیادی دارد. در ادامه می‌توانید با برخی از خدمات متخصص سوزش سر دل آشنا شوید.

۱- تشخیص و درمان اختلالات گوارشی: متخصص گوارش برای تشخیص و درمان انواع اختلالات گوارشی مانند ورم معده، زخم معده، بیماری رفلاکس معده (GERD)، بیماری التهابی روده (IBD)، سندرم روده تحریک‌پذیر (IBS) و بیماری سلیاک آموزش دیده‌ است.

۲- آندوسکوپی و کولونوسکوپی: یک فوق تخصص سوزش سر دل از  آندوسکوپی برای ارزیابی مری، معده و روده کوچک فوقانی و از کولونوسکوپی برای بررسی کولون و رکتوم استفاده می‌کند. این روش‌ها به منظور تشخیص شرایط، نمونه‌برداری و حتی برداشتن پولیپ یا تومورهای سرطانی اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۳- مدیریت بیماری‌های کبدی: دکتر گوارش بیماری‌های مختلف کبدی از جمله هپاتیت، بیماری کبد چرب، سیروز و تومورهای کبدی را مدیریت می‌کند.

۴- تشخیص اختلالات پانکراس: متخصصان گوارش اختلالات مربوط به پانکراس مانند پانکراتیت و سرطان پانکراس را تشخیص  می‌دهند و از درمان مناسبی برای این بیماری‌ها استفاده می‌کنند.

۵- تشخیص اختلالات دستگاه گوارش: یک دکتر سوزش سر دل در تشخیص و مدیریت اختلالات دستگاه گوارش مهارت زیادی دارد.

۶- مشاوره تغذیه: متخصصان گوارش بیمار را در مورد تغییرات رژیم غذایی برای شرایط مختلف از جمله بیماری سلیاک، عدم تحمل غذایی و سندرم‌های سوء جذب راهنمایی می‌کنند.

۷- مدیریت خونریزی گوارشی: یک دکتر سوزش سر دل خونریزی گوارشی را تشخیص می‌دهد و سپس از درمان مناسبی برای آن استفاده می‌کند.

۸- مدیریت بیماری التهابی روده (IBD): یک دکتر سوزش سر دل می‌تواند به درمان بیماری‌هایی مثل کرون یا کولیت کمک کند.

۹- توصیه‌های پیشگیرانه در مورد اصلاح سبک زندگی: متخصصان گوارش برای بهبود سلامت دستگاه گوارش، مدیریت علائم و جلوگیری از عود برخی شرایط، بیماران را راهنمایی می‌کنند.

۱۰- همکاری با سایر متخصصان: متخصصان گوارش اغلب برای درمان بیماران با سایر متخصصان پزشکی مانند جراحان، آنکولوژیست‌ها، رادیولوژیست‌ها و متخصصان تغذیه همکاری می‌کنند.

ویژگی‌های دکتر سوزش سر دل خوب در تهران

یک متخصص گوارش خوب ویژگی‌های خاصی دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

۱- تخصص و دانش: یک دکتر گوارش ماهر باید دانش و درک عمیقی از شرایط دستگاه گوارش، بیماری‌ها و آخرین پیشرفت‌های پزشکی داشته باشد.

۲- مهارت‌های ارتباطی: یک دکتر سوزش سر دل خوب با دقت به نگرانی‌های بیمار گوش می‌دهد و مهارت خوبی در برقراری ارتباط با بیمار دارد.

۳- همدلی و شفقت: مشکلات گوارشی ممکن است موجب ناراحتی‌های روحی شود. یک دکتر سوزش سر دل باید با دلسوزی و مهربانی با بیماران رفتار کند.

۴- دقت: توجه به جزئیات برای تشخیص دقیق و درمان موثر اهمیت زیادی دارد. یک دکتر سوزش سر دل باید به طور دقیق سابقه پزشکی بیمار و نتایج آزمایش‌ها را بررسی و درمان مناسبی را انتخاب کند.

۵- مهارت زیاد: برای تشخیص مشکلات گوارشی معمولا از روش‌هایی مانند آندوسکوپی یا کولونوسکوپی استفاده می‌شود، از همین رو یک متخصص گوارش باید در انجام دادن این روش‌ها مهارت زیادی داشته باشد.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر سوزش سر دل در تهران

در صورتی که سوزش سر دل به موقع درمان نشود، ممکن است مشکلاتی جدی برای سلامت ایجاد کند. برای درمان این مشکل می‌توانید از یک دکتر سوزش سر دل یا همان دکتر گوارش کمک بگیرید. می‌توانید برای دریافت مشاوره آنلاین از بهترین متخصصین گوارش و همچنین نوبت‌گیری آنلاین از وب‌سایت درمانکده کمک بگیرید. 

مقالات مربوط به بیماری های گوارشی

علت درد معده چیست؟

دستگاه گوارش چیست؟

صفرا کجاست؟

علایم هپاتیت

روده تحریک پذیر چیست؟

کبد کدام سمت بدن است؟

درمان اسهال و دل پیچه

علائم مشکلات روده

مری چیست؟

مدفوع زیاد نشانه چیست؟

آنال هوک چیه؟

علت شکم درد

مشاهده بیشتر