نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص

دکتر متخصص رفلاکس معده

محمدعلی کریمی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
9 سال تجربه
تهران، شهرک قدس ( غرب )
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

2 مرداد ساعت 15:10
مهدی یامینی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
11 سال تجربه
تهران، بلوار کاوه
(69 نظر)
4.7

اولین نوبت:

17 مرداد ساعت 16:25
مریم چرامی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
12 سال تجربه
تهران، وزراء
(10 نظر)
4.7

اولین نوبت:

3 مرداد ساعت 16:00
یاسر تقوی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
13 سال تجربه
تهران، بین اول و دوم نیروهوایی
(48 نظر)
4.7

اولین نوبت:

2 مرداد ساعت 13:00
سید محمدباقر متولیان
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
10 سال تجربه
تهران، توانیر
(12 نظر)
4.7

اولین نوبت:

2 مرداد ساعت 17:30
حمید صالحیار
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
56 سال تجربه
تهران، خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)
(66 نظر)
4.6

اولین نوبت:

2 مرداد ساعت 16:15
مرضیه میری
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
23 سال تجربه
تهران، خیابان پیروزی
(5 نظر)
4.6

اولین نوبت:

2 مرداد ساعت 16:00
محمدرضا عباسی
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
13 سال تجربه
تهران، ملاصدرا
(13 نظر)
4.5

اولین نوبت:

6 مرداد ساعت 12:00
جواد رستگارمقدم
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
27 سال تجربه
تهران، پاسداران
(127 نظر)
4.5

اولین نوبت:

2 مرداد ساعت 10:30
علی اصغر اعتمادی فرد
فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی
13 سال تجربه
تهران، چهارراه سرسبز
(40 نظر)
4.3

اولین نوبت:

10 مرداد ساعت 17:00
سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص رفلاکس معده را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای رفلاکس معده را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر رفلاکس معده نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص رفلاکس معده مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک رفلاکس معده ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص رفلاکس معده مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر رفلاکس معده مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک رفلاکس معده از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر رفلاکس معده مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های رفلاکس معده، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص رفلاکس معده را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای رفلاکس معده بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص رفلاکس معده را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر رفلاکس معده مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره پشتیبانی برای رزرو نوبت آنلاین

دکتر رفلاکس معده

دکتر رفلاکس معده پزشکی است که تخصص ویژه‌ای در درمان اختلالات گوارشی و برطرف کردن علائم رفلاکس دارد. رفلاکس معده یک بیماری شایع است که در آن، محتوای معده به‌طور غیرطبیعی به مری (معده) و گاهی به سمت دهان بازمی‌گردد. این وضعیت به عنوان رفلاکس معده یا همان برگشت محتوای معده شناخته می‌شود. علت اصلی رفلاکس معده معمولا ضعف عضله مری است که وظیفه نگه‌داشتن محتویات معده را بر عهده دارد. وقتی این عضله ضعیف می‌شود یا به درستی کار نمی‌کند، محتویات معده به بالا برگشته و به مری و حتی به دهان می‌رسد.

علائم رفلاکس معده شامل سوزش و ترشح معده در مری و گلو، درد در قفسه سینه، حس خفگی یا سختی در تنفس، تغییرات در الگوی خواب و اختلالات گوارشی مختلف است که می‌تواند با بالا آمدن محتویات معده تا دهان همراه باشد.

در صورت بروز علائم رفلاکس معده و مشکلات مشابه، بهتر است با دکتر رفلاکس معده یا پزشک متخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی مشورت کنید تا از درمان مناسبی برای درمان وضعیت شما استفاده شود.

فوق تخصص رفلاکس معده چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

دکتر رفلاکس معده برای درمان رفلاکس ابتدا اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت بیمار و علائم او کسب می‌کند. سپس مراحل درمانی بر اساس شدت علائم و علت احتمالی بیماری تعیین می‌شود. معمولا مراحل درمان این بیماری توسط دکتر رفلاکس معده به شرح زیر است:

۱- تغییر در سبک زندگی

اولین مرحله درمان رفلاکس معده، تغییر در سبک زندگی بیمار است. این تغییرات شامل اصلاح نحوه تغذیه، کنترل وزن، جلوگیری از مصرف برخی از مواد غذایی یا نوشیدنی‌ها است. برخی از این تغییرات شامل اجتناب از خوردن وعده‌های غذایی قبل از خواب و قرار دادن سر بالاتر از بدن در زمان خواب به منظور کاهش برگشت محتوای معده به مری است.

۲- مصرف داروها

متخصص گوارش ممکن است از داروهای ضد اسید معده مثل آنتاگونیست‌های گیرنده هیستامین H2 و مهارکننده‌های پمپ پروتون (PPI) برای بیمار استفاده کند. این داروها می‌توانند اسید معده و علائم رفلاکس را کاهش دهند.

۳- آزمایش‌های تشخیصی

بسته به شدت علائم و نتایج درمان اولیه، متخصص گوارش ممکن است تصمیم گیرد تا برای بررسی شرایط بیمار از آزمایش‌هایی مثل آندوسکوپی استفاده کند.

۴- جراحی

در موارد شدید و زمانی که بیمار با مصرف داروها و تغییر سبک زندگی بهبود پیدا نکند، دکتر رفلاکس معده از روش جراحی استفاده می‌کند. جراحی معمولا به عنوان آخرین روش درمانی انجام می‌شود. در جراحی رفلاکس معده، عمل جراحی روی مری انجام می‌شود تا عضله اسفنکتر مری تقویت و از برگشت محتوای معده به بالا جلوگیری شود.

خدمات متخصص رفلاکس معده

متخصص رفلاکس معده به عنوان یک پزشک تخصصی در حوزه گوارش، خدمات متنوعی به بیماران ارائه می‌دهد. برخی از خدمات این پزشکان عبارت‌اند از:

تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی: متخصص رفلاکس معده انواع بیماری‌های مختلف گوارشی از جمله زخم معده و التهاب دوازدهه‌، التهاب روده، سندرم روده تحریک‌پذیر (IBS)، کولیت التهابی، بیماری‌های کبدی و صفراوی، بیماری‌های مجرای صفراوی، هپاتیت، کیست کبد، کم‌خونی‌های کبدی و... را تشخیص داده و درمان مناسبی برای آن‌ها ارائه می‌دهد.

انجام آزمایش‌های تشخیصی: دکتر رفلاکس ممکن است از آزمایش‌های تشخیصی مختلفی مانند آندوسکوپی (بررسی داخل معده و روده برای تشخیص و برداشت نمونه بافتی)، کولونوسکوپی (بررسی داخل روده کبدی)، آزمایش‌های خون و مدفوع و سونوگرافی برای تشخیص بیماری و پیدا کردن علت بروز مشکلات گوارشی استفاده کند.

مشاوره و آموزش به بیماران: یک فوق تخصص رفلاکس معده یا پزشک متخصص گوارش نقش مهمی در ارائه مشاوره و آموزش به بیماران دارد و همواره بیماران را برای بهبود علائم و مراقبت‌های بیشتر از سلامت گوارش راهنمایی می‌کند. او ممکن است خدماتی در مورد تغذیه مناسب، تغییرات در سبک زندگی، تجویز داروها و رژیم‌های غذایی مناسب به بیماران ارائه دهد.

جراحی گوارشی: یکی دیگر از خدمات فوق تخصص رفلاکس معده، جراحی مرتبط با سیستم گوارش است. این پزشک ممکن است از عمل‌های جراحی گوارشی مانند استئومی، آپاندیسکتومی و لاپاراسکوپی برای بیمار استفاده کند.

ویژگی‌های دکتر رفلاکس معده خوب در تهران

ویژگی‌های یک دکتر خوب رفلاکس معده، علاوه بر داشتن تخصص و تجربه مرتبط با حوزه گوارش و درمان رفلاکس معده، عبارت‌اند از:

۱. تخصص و تجربه: دکتر رفلاکس معده باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه بررسی، تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی باشد. او باید با تحقیقات و دستاوردهای جدید و به‌روز در این زمینه آشنا باشد.

۲. شناخت علائم و علت رفلاکس معده: دکتر رفلاکس معده باید بتواند علائم و نشانه‌های رفلاکس معده را به درستی تشخیص داده و علت مشکلات گوارشی بیمار را به‌طور دقیق مشخص کند.

۳. روش‌های تشخیصی دقیق: متخصص رفلاکس معده از روش‌های مختلف برای تشخیص دقیق بیماری‌های گوارشی استفاده می‌کند. معمولا از آندوسکوپی و آزمایش‌های خون و مدفوع برای تایید تشخیص این بیماری‌ها استفاده می شود.

۴. توانایی مشاوره و ارتباط با بیمار: یک دکتر خوب رفلاکس معده باید توانایی مشاوره و برقراری ارتباط با بیماران را داشته باشد. او باید توضیحات کاملی در مورد بیماری و روش‌های درمان آن به بیماران  ارائه دهد و پاسخگوی سوالات و نگرانی‌های آن‌ها باشد.

۵. احترام به بیماران: یک دکتر خوب رفلاکس معده باید با احترام با بیماران خود رفتار کند. او باید مهربان و دلسوز با بیماران خود برخورد کند و موقعیت و نیازهای آن‌ها را شناسایی کند. 

۶. پیگیری و مراقبت مداوم: دکتر رفلاکس معده باید از بیماران خود تا زمان بهبودی مراقبت کند و علائم آن‌ها را زیر نظر داشته باشد.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر رفلاکس معده در تهران

رفلاکس معده می‌تواند نشان‌دهنده یک بیماری جدی باشد که معمولا بدون مشورت با پزشک و رعایت رژیم غذایی برطرف نخواهد شد. بنابراین ضروری است که برای درمان رفلاکس معده به پزشک متخصص گوارش مراجعه کنید تا علت اصلی این عارضه مشخص شود. شما می‌توانید به راحتی از وب‌سایت درمانکده نوبت خود را به صورت آنلاین رزرو  یا از خدمات مشاوره آنلاین این وب‌سایت استفاده کنید. برای رزرو نوبت از دکتر رفلاکس می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ثبت‌ نام در وب‌سایت درمانکده
  • بررسی اطلاعات متخصصان گوارش
  • مطالعه نظرات بیماران در مورد هر پزشک
  • انتخاب متخصص گوارش مورد نظر
  • انتخاب دقیق زمان و تاریخ نوبت به صورت غیرحضوری
  • پرداخت هزینه ویزیت
  • حضور در مطب در زمان مشخص شده

مقالات مربوط به بیماری های گوارشی

علت رفلاکس معده در پریودی چیست؟ بررسی روش‌های درمان آن

چه غذاهایی برای رفلاکس معده خوب است؟

کدام دمنوش برای رفلاکس معده خوب است؟

رفلاکس معده کودکان چه علائمی دارد؟

داروی رفلاکس معده چیست؟

رفلاکس معده چیست؟

نشانه رفلاکس یا بازگشت اسید معده

مشاهده بیشتر