درمانکده
دکتر محمدعلی ضامنی

دکتر محمدعلی ضامنی

تهران
4.4
18 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر محمدعلی ضامنی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد، سرو غربی، مابین چهارراه سرو ومیدان کتاب، جنب بانک آینده، پلاک98، واحد3، طبقه همکف

مطب خلیج فارس

خلیج فارس - روبروی بیمارستان فیاض بخش - بالای داروخانه خلیج - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر محمدعلی ضامنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدعلی ضامنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدعلی ضامنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدعلی ضامنی چیست؟

دکتر محمدعلی ضامنی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدعلی ضامنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدعلی ضامنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدعلی ضامنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدعلی ضامنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدعلی ضامنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدعلی ضامنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی ضامنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی ضامنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدعلی ضامنی

دکتر محمدعلی ضامنی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدعلی ضامنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 50778 هستند. آدرس مطب دکتر محمدعلی ضامنی سعادت آباد، سرو غربی، مابین چهارراه سرو ومیدان کتاب، جنب بانک آینده، پلاک98، واحد3، طبقه همکف و خلیج فارس - روبروی بیمارستان فیاض بخش - بالای داروخانه خلیج - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر محمدعلی ضامنی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدعلی ضامنی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدعلی ضامنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدعلی ضامنی

دکتر محمدعلی ضامنی دارای مدرک فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدعلی ضامنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدعلی ضامنی فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر