درمانکده
دکتر آیت شهماری

دکتر آیت شهماری

تهران
4.9
48 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ اسفند ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر آیت شهماری

مطب میدان ونک

میدان ونک - خیابان ملاصدرا - روبروی درمانگاه تخصصی بیمارستان بقیه الله - ساختمان پزشکان امید - پلاک 175 - طبقه 3 - واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر آیت شهماری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آیت شهماری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آیت شهماری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آیت شهماری چیست؟

دکتر آیت شهماری فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی هستند.

زودترین نوبت دکتر آیت شهماری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آیت شهماری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آیت شهماری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آیت شهماری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آیت شهماری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آیت شهماری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آیت شهماری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آیت شهماری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آیت شهماری

دکتر آیت شهماری فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به شماره نظام پزشکی 69645 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 21 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر آیت شهماری: میدان ونک - خیابان ملاصدرا - روبروی درمانگاه تخصصی بیمارستان بقیه الله - ساختمان پزشکان امید - پلاک 175 - طبقه 3 - واحد 5

تجربه دکتر آیت شهماری

دکتر آیت شهماری متخصص قلب و عروق است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر آیت شهماری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر آیت شهماری فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر