درمانکده
دکتر مهرداد مهاجری

دکتر مهرداد مهاجری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر مهرداد مهاجری

مطب سعادت آباد

سعادت آباد،میدان کاج،سرو شرقی،خیابان مجد(بالاتر از کلینیک سعادت آباد) پلاک 10،واحد2

هنوز بیمارهای دکتر مهرداد مهاجری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهرداد مهاجری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهرداد مهاجری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهرداد مهاجری چیست؟

دکتر مهرداد مهاجری فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهرداد مهاجری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهرداد مهاجری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهرداد مهاجری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهرداد مهاجری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرداد مهاجری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهرداد مهاجری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد مهاجری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد مهاجری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهرداد مهاجری

دکتر مهرداد مهاجری فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرداد مهاجری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 131897 هستند. آدرس مطب دکتر مهرداد مهاجری سعادت آباد،میدان کاج،سرو شرقی،خیابان مجد(بالاتر از کلینیک سعادت آباد) پلاک 10،واحد2 است. شما میتوانید از دکتر مهرداد مهاجری خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهرداد مهاجری 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهرداد مهاجری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرداد مهاجری

دکتر مهرداد مهاجری دارای مدرک فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرداد مهاجری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرداد مهاجری فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر