درمانکده
دکتر احسان طورچی

دکتر احسان طورچی

تهران
5.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر احسان طورچی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر احسان طورچی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احسان طورچی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احسان طورچی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احسان طورچی چیست؟

دکتر احسان طورچی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر احسان طورچی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احسان طورچی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احسان طورچی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احسان طورچی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احسان طورچی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احسان طورچی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احسان طورچی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احسان طورچی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر احسان طورچی

دکتر احسان طورچی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احسان طورچی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 2 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 162374 هستند. آدرس مطب دکتر احسان طورچی تهران است. شما میتوانید از دکتر احسان طورچی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر احسان طورچی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احسان طورچی

دکتر احسان طورچی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احسان طورچی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احسان طورچی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر