نوبت دهی دکتر امیررضا عطایی ناصری  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر امیررضا عطایی ناصری

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 146665
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر امیررضا عطایی ناصری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر امیررضا عطایی ناصری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیررضا عطایی ناصری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیررضا عطایی ناصری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیررضا عطایی ناصری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیررضا عطایی ناصری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیررضا عطایی ناصری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیررضا عطایی ناصری چقدر است؟

دربارۀ دکتر امیررضا عطایی ناصری

دکتر امیررضا عطایی ناصری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیررضا عطایی ناصری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 146665 هستند. آدرس مطب دکتر امیررضا عطایی ناصری تهران است. شما میتوانید از دکتر امیررضا عطایی ناصری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیررضا عطایی ناصری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیررضا عطایی ناصری

دکتر امیررضا عطایی ناصری دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیررضا عطایی ناصری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیررضا عطایی ناصری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.