درمانکده
دکتر ونوس وطنخواه

دکتر ونوس وطنخواه

تهران
4.6
7 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۰ مهر ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر ونوس وطنخواه

مطب خیابان ستارخان

خیابان ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، ساختمان پزشکان سبز، نرسیده به چهارراه خسرو، پلاک 964، طبقه 3، واحد 13

هنوز بیمارهای دکتر ونوس وطنخواه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ونوس وطنخواه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ونوس وطنخواه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ونوس وطنخواه چیست؟

دکتر ونوس وطنخواه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر ونوس وطنخواه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ونوس وطنخواه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ونوس وطنخواه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ونوس وطنخواه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ونوس وطنخواه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ونوس وطنخواه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ونوس وطنخواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ونوس وطنخواه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ونوس وطنخواه

دکتر ونوس وطنخواه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ونوس وطنخواه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 147149 هستند. آدرس مطب دکتر ونوس وطنخواه خیابان ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، ساختمان پزشکان سبز، نرسیده به چهارراه خسرو، پلاک 964، طبقه 3، واحد 13 است. شما میتوانید از دکتر ونوس وطنخواه خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ونوس وطنخواه 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ونوس وطنخواه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ونوس وطنخواه

دکتر ونوس وطنخواه دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ونوس وطنخواه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ونوس وطنخواه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر