درمانکده
دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی

دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی چیست؟

دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی

دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 47285 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی

دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سیده مریم وحدت شریعت پناهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر