درمانکده
دکتر شکوفه شادان

دکتر شکوفه شادان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

350,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۰ آذر ساعت 10:00
آنلاین
مشاوره تصویری

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۰ آذر ساعت 10:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر شکوفه شادان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شکوفه شادان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شکوفه شادان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شکوفه شادان چیست؟

دکتر شکوفه شادان دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر شکوفه شادان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شکوفه شادان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شکوفه شادان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شکوفه شادان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شکوفه شادان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شکوفه شادان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شکوفه شادان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شکوفه شادان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شکوفه شادان

دکتر شکوفه شادان دکترای روانشناسی به شماره نظام پزشکی 30749 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 6 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر شکوفه شادان

دکتر شکوفه شادان کارشناسی ارشد روانسنجی و کارشناس روانشناسی و دکترای روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شکوفه شادان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شکوفه شادان دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر