دکتر روزیتا بیداروندحیدری

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر روزیتا بیداروندحیدری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر روزیتا بیداروندحیدری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر روزیتا بیداروندحیدری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر روزیتا بیداروندحیدری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر روزیتا بیداروندحیدری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر روزیتا بیداروندحیدری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر روزیتا بیداروندحیدری چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر روزیتا بیداروندحیدری

دکتر روزیتا بیداروندحیدری متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر روزیتا بیداروندحیدری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر روزیتا بیداروندحیدری تهران است. شما میتوانید از دکتر روزیتا بیداروندحیدری خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر روزیتا بیداروندحیدری 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر روزیتا بیداروندحیدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر روزیتا بیداروندحیدری

دکتر روزیتا بیداروندحیدری دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر روزیتا بیداروندحیدری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر روزیتا بیداروندحیدری متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.