درمانکده
دکتر امین الله پیرایه گر

دکتر امین الله پیرایه گر

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر امین الله پیرایه گر

مطب تهران

تهران - مرزداران - خیابان ابراهیمی - برج تجاری الوند- یال جنوبی- طبقه 5 - واحد 507

هنوز بیمارهای دکتر امین الله پیرایه گر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امین الله پیرایه گر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امین الله پیرایه گر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امین الله پیرایه گر چیست؟

دکتر امین الله پیرایه گر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر امین الله پیرایه گر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امین الله پیرایه گر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امین الله پیرایه گر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امین الله پیرایه گر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امین الله پیرایه گر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امین الله پیرایه گر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امین الله پیرایه گر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین الله پیرایه گر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امین الله پیرایه گر

دکتر امین الله پیرایه گر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 21613 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 30 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر امین الله پیرایه گر: تهران - مرزداران - خیابان ابراهیمی - برج تجاری الوند- یال جنوبی- طبقه 5 - واحد 507

تجربه دکتر امین الله پیرایه گر

دکتر امین الله پیرایه گر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر امین الله پیرایه گر مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر امین الله پیرایه گر متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر