دکتر شهربانو کاظمی

دکتر شهربانو کاظمی

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر شهربانو کاظمی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهربانو کاظمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر شهربانو کاظمی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر شهربانو کاظمی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر شهربانو کاظمی چیست؟

دکتر شهربانو کاظمی متخصص متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است. بیماران بسیاری برای درمان کمر درد، درد عضلانی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر شهربانو کاظمی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر شهربانو کاظمی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر شهربانو کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر شهربانو کاظمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر شهربانو کاظمی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شهربانو کاظمی

دکتر شهربانو کاظمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به شماره نظام پزشکی 104126 یکی از پزشکان تهران با بیش از 21 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کمر درد,درد عضلانی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر شهربانو کاظمی استفاده کنید.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر شهربانو کاظمی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر