دکتر سید رضا سیدی

دکتر سید رضا سیدی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

172,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر سید رضا سیدی

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - انتهای بلوار دریای غربی - خیابان فخارمقدم - نبش حافظی

هنوز بیمارهای دکتر سید رضا سیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سید رضا سیدی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سید رضا سیدی چیست؟

دکتر سید رضا سیدی متخصص فوق تخصص قلب و عروق است. بیماران بسیاری برای درمان تپش قلب، فشار خون ، درد قفسه سینه ، تنگی نفس به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سید رضا سیدی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سید رضا سیدی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سید رضا سیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سید رضا سیدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سید رضا سیدی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید رضا سیدی

دکتر سید رضا سیدی فوق تخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 91760 یکی از پزشکان تهران با بیش از 22 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های تپش قلب,فشار خون ,درد قفسه سینه ,تنگی نفس به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سید رضا سیدی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید رضا سیدی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید رضا سیدی، متخصص فوق تخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سید رضا سیدی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر سید رضا سیدی :
  • تهران - شهرک غرب - انتهای بلوار دریای غربی - خیابان فخارمقدم - نبش حافظی
مطالعه بیشتر