درمانکده
محسن کلانتر

محسن کلانتر

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

170,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

380,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 15:00
آنلاین
مشاوره تصویری

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 15:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر محسن کلانتر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از محسن کلانتر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی محسن کلانتر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص محسن کلانتر چیست؟

محسن کلانتر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت محسن کلانتر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت محسن کلانتر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از محسن کلانتر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین محسن کلانتر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از محسن کلانتر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به محسن کلانتر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت محسن کلانتر چقدر است؟

هزینه ویزیت محسن کلانتر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره محسن کلانتر

محسن کلانتر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. محسن کلانتر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 41832 هستند. آدرس مطب محسن کلانتر تهران است. شما میتوانید از محسن کلانتر خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت محسن کلانتر 9 مهر است. بیماران و مراجعین محسن کلانتر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه محسن کلانتر

محسن کلانتر دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به محسن کلانتر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از محسن کلانتر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر