درمانکده
دکتر محمدحسین تاجیک

دکتر محمدحسین تاجیک

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر محمدحسین تاجیک

مطب میدان ارتش

میدان ارتش، اقدسیه ، نبش خیابان لنگری، مجتمع اقدسیه، طبقه سوم، واحد 1

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسین تاجیک نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسین تاجیک نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدحسین تاجیک، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدحسین تاجیک چیست؟

دکتر محمدحسین تاجیک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدحسین تاجیک چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدحسین تاجیک را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدحسین تاجیک مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدحسین تاجیک در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدحسین تاجیک رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدحسین تاجیک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین تاجیک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین تاجیک با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدحسین تاجیک

دکتر محمدحسین تاجیک دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسین تاجیک یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 200832 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسین تاجیک میدان ارتش، اقدسیه ، نبش خیابان لنگری، مجتمع اقدسیه، طبقه سوم، واحد 1 است. شما میتوانید از دکتر محمدحسین تاجیک خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدحسین تاجیک 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسین تاجیک جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسین تاجیک

دکتر محمدحسین تاجیک دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسین تاجیک مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسین تاجیک دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر