درمانکده
دکتر رضا سلمان ماهینی

دکتر رضا سلمان ماهینی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر رضا سلمان ماهینی

مطب تهران

تهران - خیابان شهید مطهری - نرسیده به مفتح - ساختمان پزشکان ۲۳۰ - پلاک ۲۳۶

هنوز بیمارهای دکتر رضا سلمان ماهینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا سلمان ماهینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا سلمان ماهینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا سلمان ماهینی چیست؟

دکتر رضا سلمان ماهینی دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا سلمان ماهینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا سلمان ماهینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا سلمان ماهینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا سلمان ماهینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا سلمان ماهینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا سلمان ماهینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا سلمان ماهینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا سلمان ماهینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رضا سلمان ماهینی

دکتر رضا سلمان ماهینی دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا سلمان ماهینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 89374 هستند. آدرس مطب دکتر رضا سلمان ماهینی تهران - خیابان شهید مطهری - نرسیده به مفتح - ساختمان پزشکان ۲۳۰ - پلاک ۲۳۶ است. شما میتوانید از دکتر رضا سلمان ماهینی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رضا سلمان ماهینی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر رضا سلمان ماهینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا سلمان ماهینی

دکتر رضا سلمان ماهینی دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا سلمان ماهینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا سلمان ماهینی دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر