درمانکده
دکتر حمیدرضا نجفی

دکتر حمیدرضا نجفی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر حمیدرضا نجفی

مطب تهران

تهران - خیابان پیروزی - بین خیابان پرواز و زاهدگیلانی - کوچه کریمی سرشت - پلاک 1 - طبقه 2 - واحد 12

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا نجفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا نجفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیدرضا نجفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیدرضا نجفی چیست؟

دکتر حمیدرضا نجفی دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیدرضا نجفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیدرضا نجفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیدرضا نجفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا نجفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیدرضا نجفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیدرضا نجفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا نجفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا نجفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمیدرضا نجفی

دکتر حمیدرضا نجفی دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیدرضا نجفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 63292 هستند. آدرس مطب دکتر حمیدرضا نجفی تهران - خیابان پیروزی - بین خیابان پرواز و زاهدگیلانی - کوچه کریمی سرشت - پلاک 1 - طبقه 2 - واحد 12 است. شما میتوانید از دکتر حمیدرضا نجفی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حمیدرضا نجفی 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حمیدرضا نجفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیدرضا نجفی

دکتر حمیدرضا نجفی دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیدرضا نجفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیدرضا نجفی دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر