درمانکده
دکتر میترا برادران

دکتر میترا برادران

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: ۱۳ مهر ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر میترا برادران

مطب خیابان آیت اله کاشانی

خیابان آیت اله کاشانی، نبش نجف زاده فروتن، ساختمان بوستان، پلاک 13، طبقه سوم، واحد 10

هنوز بیمارهای دکتر میترا برادران نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میترا برادران نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میترا برادران، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میترا برادران چیست؟

دکتر میترا برادران دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر میترا برادران چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میترا برادران را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میترا برادران مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میترا برادران در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میترا برادران رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میترا برادران مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میترا برادران چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا برادران با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر میترا برادران

دکتر میترا برادران دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میترا برادران یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 39414 هستند. آدرس مطب دکتر میترا برادران خیابان آیت اله کاشانی، نبش نجف زاده فروتن، ساختمان بوستان، پلاک 13، طبقه سوم، واحد 10 است. شما میتوانید از دکتر میترا برادران خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر میترا برادران 13 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر میترا برادران جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میترا برادران

دکتر میترا برادران دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میترا برادران مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میترا برادران دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر